Jak dobrać bieliznę wyszczuplającą?

                                                4 zasady skutecznego modelowania sylwetki

 
jak dobrać bieliznę

Zanim wybierzesz optymalny model bielizny określ swoje potrzeby i cele, jakie ma realizować produkt. Niezbędne jest więc obiektywne poznanie swojej sylwetki – jej mankamentów, ale i co ważne – zalet. Istnieją cztery podstawowe aspekty jakie warto mieć na uwadze..

 
jak dobrać rajstopy

1. Rozmiar
Zmierz dokładnie obwód bioder oraz pasa - to podstawa dla wstępnej selekcji bielizny. Odradzamy kupowanie produktów za ciasnych - sugerowanie się popularnymi rozmiarami nie jest dobrym rozwiązaniem na dłuższą metę. Bielizna modelująca jest ze swej natury bardzo przylegająca, więc w mniejszym rozmiarze będzie niewygodna.

2. Rodzaj sylwetki
Przy doborze bielizny pomocna jest wiedza czy masz figurę jabłko, gruszka czy marchewka. Dla tej ostatniej idealne są modele z niskim stanem, podczas gdy w przypadku jabłka zalecamy tradycyjne fasony. .

 
jak wybrać idealne rajstopy

3. Materiał
Tkanina powinna zawierać minimum 30% naturalnych składników. Ponieważ bielizna modelująca ma za zadanie przylegać, nie może powodować nadmiernej potliwości ani podrażnień skóry.

4. Model
W zależności od partii ciała i stylizacji do wyboru masz wszelkiego rodzaju body, gorsety, figi i legginsy. Oraz oczywiście rajstopy, jako baza.

Bogactwo wzorów

Kontakt do nas

Zapraszamy do składania zamówień

ul. Magdalenka 8
Miasto Będków